60 روز تا تناسب اندام

تابستان در پیش است . فصل گرما و درعین حال کمی فراغت و تفریح. بهتر است برای گشت و گذارها ، میهمانی ها ، استخر و احیانا کنار دریا رفتن برای خود اندامی متناسب تر بسازید. اعتماد به نفسی که اندام متناسبتان در این جمع های دوستانه به شما میدهد ارزش سختی این دوره 60 روزه را مطمئنا خواهد داشت.

این برنامه تمرینی توسط یکی از متخصصین مشهور در امر تناسب اندام و فیتنس طراحی و تدوین شده است. آقایJames Grage علاوه بر اینکه تاجر معروفی است , در زمینه تدریس بدنسازی نیز از نخبگان این فیلد کاری محسوب میشود. مطمئنا اگر جیمز را در دفتر تجارت خانه اش پیدا نکردید حتما در سالن تمرین وی را خواهید یافت. حالا جیمز دست به طراحی یک برنامه 60 روزه زده. ترکیبی از روزهای تمرینی سبک و سنگین با درنظر گرفتن روزهای استراحت و همچنین پیروی از یک رژیم غذایی صحیح.

توجه داشته باشید که نمیتوان یک نسخه واحد برای افراد نوشت . پس میزان فشار تمرین را بر اساس توانایی خود و با مشورت مربی کمی باید تغییر دهید. در بخش رژیم غذایی نیز میزان مصرف مواد و کالری دریافتی روزانه افراد متفاوت است. شما میتوانید با استفاده از بخش محاسبه کالری و مشاوره با مربی ,  به رژیم مناسب خود دست یابید.

امید واریم بعداز این دوره 60 روزه به نتیجه مطلوبی برسید.
لینک دریافت برنامه

نویسنده
کلمات کلیدی
تعداد بازدید 1213
نظرات کاربران