قوانین و مقررات

  1. در صورتیکه از بیماری خاصی رنج میبرید، بدون مشورت با پزشک معالج تان ، استفاده از رژیم های غذایی ویا برنامه های تمرینی سایت را توصیه نمیکنیم.
  2. نیک تن هیچ مسئولیتی در قبال خدمات یا محصولاتی که بصورت آگهی در سایت نمایش داده می شوند نخواهد داشت.
  3. استفاده از پکیج های ( برنامه های رژیمی و تمرینی ) ارائه شده کاملا منوط به رعایت حداکثری برنامه ها توسط افراد می باشد ، لذا با توجه به غیر ممکن بودن نظارت مستقیم بر نحوه اجرای صحیح برنامه ها ، مسئولیتی در قبال عدم ننیجه گیری شخص متوجه نیک تن نمی باشد.
  4. در صورتیکه رژیم غذایی خاصی از یک پزشک متخصص و یا برنامه ورزشی ویژه ای را از یک مربی ورزشی مجرب دریافت نموده اید ، الویت اول پایبندی به برنامه های خودتان خواهد بود. در اینطور موارد نیک تن را بعنوان مشاور و دستیار خود بدانید و فقط از ابزارهایی که سایت در اختیارتان قرار داده جهت اجرای صحیح تر برنامه های خود استفاده نمایید.
  5. در حال حاضر تنها راه ارتباطی سایت با کاربران خود ، آدرس پست الکترونیکی است که در هنگام ثبت نام از شما دریافت میشود. لذا خواهشمند است آدرس پست الکترونیک صحیح و کاربردی خود را وارد نمایید. در صورت از بین رفتن پست الکترونیک تان به هر دلیل ، برای دسترسی به امکانات سایت ( پنل کاربری سلامت نیک تن ) با مشکلاتی مواجه خواهید شد.